O nas

Kilka słów o nas…

Andrzej Chechliński – pozytywnie zakręcony, życiowo optymistycznyAndrzej Chechliński - metamorfoza,  biznesowo szukający dziury w całym, maniak zdrowego jedzenia przy tym uwielbiający mięso wszelkiej maści 🙂 Od lat odchudzający się (w sumie ponad 60 kg za mną!), zapracowany i mało śpiący (szkoda życia na sen).

Zawodowo korpoludek, popołudniami lokalny przedsiębiorca zakochany w samochodach i pewnej pięknej kobiecie 😉 Od kilku lat moje motto brzmi: żyj jak chcesz, dużo pracuj, mało śpij, nie przejmuj się niczym… I patrz co jesz. Jedzenie to Twoje paliwo, tak jak do auta nie tankujesz słabej jakości ropy czy benzyny tak i Twój organizm potrzebuje odpowiedniej szamy.

Piotr Guzek – od 3 lat świadomy zjadacz makro
i mikroelementów, od zawsze fan sportów wszelakich. Po zrzuceniu z siebie 20 kg, zafascynowany światem dietetyki i treningu sylwetkowego. Już niedługo certyfikowany trener personalny. "Jedyny zły trening, to taki, który się nie odbył" 🙂 Codziennie do przodu, czerpiąc z życia jak najwięcej. Zrównoważony rozwój psycho-fizyczny i zdrowie przede wszystkim.

Z wykształcenia analityk, na co dzień bankowiec, hobbystycznie inwestor giełdowy. Zainteresowany psychologią, książkami i muzyką. Uważam, że w życiu warto mieć wszestronne zainteresowania i ciągle iść naprzód. Praca nad swoją sylwetką to idealna baza do dalszego rozwoju w jakimkolwiek kierunku. Ćwiczenia fizyczne wyrabiają charakter, systematyczność i wytrwałość oraz dają mnóstwo energii, której nie zdobędziecie siedząc przed telewizorem 😉